O firmie

Nazywam się Janusz Wiśniewski, w kręgach muzycznych niektórzy nazywają mnie dj Jean... Jestem po 40-ce. :) Mieszkam w Trójmieście.
Jestem osobą bardzo pozytywną, wesołą, z poczuciem humoru, spełnioną w życiu i zapewne szczęśliwą, bo największym szczęściem w życiu to robić to co się kocha i jeszcze dostawać za to pieniądze... :)
A właśnie można powiedzieć, że muzyka to moja druga miłość... Z zawodu jestem nauczycielem matematyki, ale pracę w szkole porzuciłem dla tej profesji.
     Swoje pierwsze samodzielne kroki dj-skie stawiałem w słynnym sopockim klubie, Marago, następnie nabierałem doświadczenia grając dyskoteki w ponad 40 klubach i restauracjach między innymi Cristal, Pokład wszystkie największe hotele Heveliusz, Marina, Gdynia np. w samym hotelu Nadmorskim miałem okazje poprowadzić w ciągu 6 lat dziesiątki przyjęć weselnych i różnych imprez, 12 lat współpracowałem z hotelem Neptun w Juracie.
Od około 10 lat ograniczyłem swoją działalność tylko do prowadzenia imprez w szczególności wesela ale również dla urozmaicenia lubię poprowadzić różnego rodzaju bankiety, imprezy integracyjne, firmowe, urodzinowe, plenerowe, karnawałowe, bale i festyny...
     Kierując się swoim doświadczeniem i intuicją staram się prowadzić np.: przyjęcia, weselne, zupełnie spontanicznie bawiąc się doskonale razem z moimi gośćmi przez to w większości imprezy te są inne i niepowtarzalne. Przed każdym weselem spotykam się z przyszłymi parami młodymi, ażeby omówić szczegóły przyjęcia, w razie potrzeby podsuwam swoje pomysły ażeby każda nasza impreza była na odpowiednim poziomie.
    Mówią, że moją dużą zaletą jest mój ponoć dobry tembr głosu, ale myślę najważniejszymi moimi atutami jest wiedza muzyczna , umiejętność dobierania utworów , elastyczność i poczucie humoru
 Z przyjemnością poprowadzę dla Ciebie Twoje przyjęcie...