O firmie

Szukasz dj na wesele? Świetnie trafiłeś! Gram na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), zapraszam do kontaktu :)
Nazywam się Janusz Wiśniewski, przyjaciele nazywają mnie DJ Jean. Pomimo skończonych 40 lat jestem osobą wesołą z dużym poczuciem humoru.
   Pierwsze samodzielne kroki jako dj na wesele stawiałem w słynnym sopockim klubie Marago, następnie zdobywałem doświadczenie grając dyskoteki w wielu klubach. Zdobyłem doświadczenie grając w ponad 40 klubach, restauracjach w hotelach takich jak Cristal, Pokład, Heveliusz i Marina. W Nadmorskim hotelu w Gdyni przez 6 lat miałem okazję poprowadzić wiele ciekawych imprez także wesel.
   Jako dj na wesele dałem się poznać jako osoba nieszablonowa, spontaniczna, z dużym poczuciem humoru. Lokalizacja większości hoteli z którymi współpracowałem to Trójmiasto. Przez 12 lat współpracowałem z hotelem Neptun w Juracie organizując wiele udanych bankietów. Od ponad 15 lat zajmuje się głównie prowadzeniem wesel, ale również dla urozmaicenia prowadzę bankiety, imprezy integracyjne, plenerowe, festyny.
   Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy muzycznej i intuicji imprezy prowadzę spontanicznie bawiąc się z gośćmi, dzięki czemu moje imprezy są niepowtarzalne. Przed weselem, które mam prowadzić spotykam się z młodymi i ustalam szczegóły podsuwając im moje pomysły. Moja działalność obejmuje całe województwo pomorskie, w tym Gdańsk. Rzeczą, która mnie wyróżnia ponoć jest mój głos, a przede wszystkim sposób prowadzenia imprezy, czy wesela.

więcej »